Tenerife-SocialClubs.com
The High Club hero
Esrar Sosyal Kulübü · Özel üye derneği

The High Club

Los Cristianos’taki Tenerife CSC

Henüz değerlendirme yok Arona · Tenerife · Kanarya Adaları · İspanya
09:00'de açılıyor
18+ sadece
Asgari yaş
09:00 - 17:00
Bugün açık
Dernek
Esrar derneği
İspanyolca
Konuşulan diller

Dernek

Los Cristianos’de Cannabis Social Club (cannabis derneği)

The High Club, Los Cristianos’de yer alan bir Cannabis Social Club (cannabis derneği) olup, Tenerife’de, Santa Cruz de Tenerife ilindeki İspanya içinde konumlanır. Daha geniş Los Cristianos alanının bir parçası olarak, Adeje belediyesinin güneybatı kesiminde, 3865x posta bölgesi ve 38650 posta alanı içinde yer alır.

Bu durum, derneğe Tenerife’ün daha geniş ada ortamıyla kolayca bağlantı kuran, orta büyüklükte bir kasaba içinde belirgin bir yerel kimlik kazandırır. Gerçek coğrafi bağlamla bir Cannabis Social Club (cannabis derneği) Los Cristianos kaydı arayan herkes için The High Club, genel bir liste gibi sunulmak yerine, Los Cristianos’nin bu bölümüne sağlam biçimde yerleşmiş durumdadır.

Los Cristianos’de The High Club üyeliği

The High Club, Los Cristianos’de özel, yalnızca üyelere açık bir dernek olarak faaliyet gösterir; giriş, dernek takdirine ve tanıştırılmaya bağlıdır. Bu model, bir CSC’ye İspanya’de kendine özgü karakterini veren unsurlardan biridir: halka açık bir mekân değil, kapalı bir sosyal yapıdır.

Bir Cannabis Social Club (cannabis derneği) Tenerife kaydı söz konusu olduğunda, önemli nokta hem çevre hem de üyelik çerçevesinin birlikte değerlendirilmesidir. Adeje’nin güneybatı kesiminde, daha geniş Los Cristianos alanı içinde yer alan böyle bir yerde bu özel yapı, derneğin deneyimini açık erişimli bir mekâna dönüşmeden tanımlar.

Bu Los Cristianos CSC’si için pratik bilgiler

Los Cristianos’deki özel, kâr amacı gütmeyen bir dernek olarak The High Club, yalnızca üyelere açık erişim ve girişte takdir yetkisi beklentisiyle değerlendirilmelidir. Pratik planlamayı basit tutun: bu, İspanya içinde yerel bir dernektir; halka açık bir mekân değildir.

  • Konum: Los Cristianos, İspanya
  • Bölge: 3865x posta bölgesi, 38650 posta alanı
  • Belediye bağlamı: Adeje, belediyenin güneybatı kesimi

Bir Cannabis Social Club (cannabis derneği) İspanya dizin kaydı için ayrıntıları kontrol ediyorsanız, en güvenli yol, varsa derneğin güncel iletişim bilgilerine ve birlikte sunulan canlı kayıt verilerine dayanmak olacaktır.

The High Club çevresindeki atmosfer

The High Club’in cazibesi yerel ölçeğinde yatar. Tenerife’de, Los Cristianos’de yalnızca üyelere açık bir dernek, doğal olarak büyük bir halka açık mekândan daha samimi bir his verir ve bu daha sakin profil, Los Cristianos alanına kök salmış bir CSC’ye uygundur.

Adeje’nin güneybatı kesimindeki konumu, ona belirgin biçimde yerel bir çerçeve kazandırır. Bir Cannabis Social Club (cannabis derneği) Tenerife bağlamında bu önemlidir; çünkü mekân, gizlilik ve topluluk kimliği çoğu zaman derneğin havasını adından bile daha fazla belirler.

Los Cristianos’de The High Club hakkında SSS

The High Club nedir?

The High Club, Los Cristianos’de bulunan ve özel, yalnızca üyelere açık bir dernek olarak faaliyet gösteren bir Cannabis Social Club (cannabis derneği)dir.

Nerede yer alıyor?

Los Cristianos, İspanya içinde; daha geniş Los Cristianos alanında, Adeje’nin güneybatı kesiminde ve 3865x posta bölgesindedir.

Halka açık bir mekân mı?

Hayır. Bu özel bir dernektir, dolayısıyla erişim halka açık şekilde sunulmaz.

Bu nasıl bir kayıt?

Bu, konuma, modele ve yerel bağlama odaklanan, Cannabis Social Club (cannabis derneği) İspanya kaydı için hazırlanmış bilgilendirici bir dizin girişidir.

Üyelerin burada bulacakları

Üyelik gerekli

Açık olduğumuz saatler

Pazartesi09:00 - 17:00
Salı09:00 - 17:00
Çarşamba09:00 - 17:00
Perşembe09:00 - 17:00
Cuma09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 17:00
Pazar09:00 - 17:00
09:00'de açılıyor
Üyeler ve aday üyeler açılış saatlerinde memnuniyetle karşılanır.
Çalışma saatleri sezon dışında değişebilir.

Nasıl üye olunur

Tüm ayrıntılara ulaşmanın en hızlı yolu — bekleme yok, gidip gelme yok.

1

FastTrack pasını hemen al

FastTrack’ini seçmek için aşağıya dokun — sadece bu kulüp, bir paket ya da tüm ada. Kilidi açmana saniyeler kaldı.

2

Bu kulübün kilidini aç

FastTrack bu kulübü anında açar. Pasın ücretsiz hesabına kaydedilir ve e-postayla bilet olarak gelir — istediğin an hazır.

3

Tüm ayrıntıları öğren

Kulübün tam konumu, yol tarifi, ev kuralları ve iletişim bilgisini içeren tek bir e-posta — ve bu sayfadaki her kilitli ayrıntı açılır. Ne bekleyeceğini tam olarak bileceksin.

4

Tamamen hazırlıklı şekilde iletişime geç

Kulüp gelişinden önceden haberdardır ve sen kuralları, yolu ve nasıl işlediğini zaten bilirsin — böylece ilk temas akıcı ve güvenli olur.

FastTrack sahibi olarak, buradan doğrudan kulübe üyelik talebi gönderebilirsin.

Yalnızca kulüp sahibi bu özelliği etkinleştirdiyse kullanılabilir.

Üyelik yetişkinlerle sınırlıdır ve dernek tarafından özel olarak yürütülür. Tenerife Social Clubs üyelik başvurularını işlemez.

The High Club’i bul

Tenerife Social ClubsFastTrack kart
Doğrudan erişim
Anında erişimKulüp kişileri, kilidi açıldı
Kart sahibiAdınız
The High Club
€19.50
90 gün
FastTrack Pass

Tek bir pas, ziyaret için ihtiyacınız olan her şeyin kilidini açar — bekleme yok, gidip gelme yok.

  • Anında açılır, biletin de telefonuna gelir
  • Arama yok, yanıt bekleme yok

Üyeler ne diyor

Henüz değerlendirme yok

Bu kulüple ilgili deneyiminizi ilk paylaşan siz olun.

The High ClubArona09:00'de açılıyor
İletişim